


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GamerStorm қуат көзі PN1000D Болашақ 0,1 мс ішінде үш есе көп TGP қамтамасыз ету мүмкіндігімен кездейсоқ қуат секірулері ешқашан проблема болмайды. PN1000D жақын болашақта ДК-нің бұрынғы және кейінгі буындары үшін тұрақты және дәйекті қуатты қамтамасыз етеді. Таңдаулы алтын әдеттегі жүктемелердің 90%-ында энергия тиімділігінің жоғары деңгейін қанағаттандыру үшін 80 Plus Gold сертификатына ие. Әрбір құрылғы сонымен қатар Cybenetics ұсынған Gold рейтингіне ие. PN1000D жоғары сапалы негізгі электролиттік конденсаторды, белсенді PFC, SRC LLC көпір схемасын және DC-DC топологиясын пайдалану арқылы сенуге болатын қуат 80% жоғары жүктеме кезінде ≥ 16 мс дейін ұстау уақытын сақтай алады. Қуат PCI-E 5.1 105C температураға төзімді 12V-2x6 өрілген мыс өзегі бар жоғары сапалы 16AWG кабелімен жабдықталған PN1000D заманауи графикалық процессорлар үшін 600 Вт-қа дейінгі қуатты қамтамасыз етеді. Динамикалық гидрокөтергіші бар желдеткіш PN1000D гидравликалық мойынтірегі бар динамикалық 120 мм желдеткішпен жабдықталған, оның жылдамдығы қуат көзінің салқындату қажеттіліктеріне байланысты реттеледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GamerStorm |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-PNA00D-FC0B-WGEU-V2 |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP/NLO/SIP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 3.258 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 10 жыл |
| Қосымша салқындату | 1 Желдеткіш (120 мм) |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 3 |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Қуат көзі GamerStorm PN1000D |
| Қуаты (Вт) | 1000 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.0083349 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, GamerStorm, PN1000D R-PNA00D-FC0B-WGEU-V2, 1000W, ATX 3.1, Gold, APFC, 20+4 pin, 2*4+4pin, 8*Sata, 2*Molex, 3*PCI-E 6 + 2 pin, 1*(16Pin)12VHPWR, Модульдік, желдеткіш 12см, Қуат кабелі, Қара |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Gold |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| ATX түрі | ATX 3.1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6977659461695 |
- Бағасы: 56 129 ₸


