

Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Байланыс кемесі H.8842.56.100 шкафы H сериялы шкафтар компьютерлік, телекоммуникациялық, серверлік жабдықты орнатуға арналған. Жоғары дәлдіктегі технология бойынша қалыңдығы 2 мм мойынтірек профилінің, 1,5 мм бұрыштық профильдің және 1,2 мм басқа компоненттердің жоғары сапалы суықтай илектелген болат қаңылтырынан жасалған. Олардың бетін алдын ала фосфаттау арқылы жоғары сапалы ұнтақ жабыны бар. Салмағы 1600 кг-ға дейінгі жабдықты орнатуға мүмкіндік беретін беріктігі жоғары шкафтардың конструкциясы. Осы шкафпен бірге екі тік кабельді ұйымдастырушы жеткізіледі.4 бөлімнен тұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | H.8842.56.100 |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 149.5 |
| Сыйымдылығы | 19", 42U |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Құлыпы бар алмалы-салмалы бүйірлік панельдер |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Қысқаша атауы (қаз) | SHIP коммуникациялық шкафы H.8842.56.100 19'' 42U 800×800×2000 мм, қара |
| Максималды жүктеме | 1600 келіге дейін |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.77736 |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Толық атауы (қаз) | SHIP коммуникациялық шкафы, H.8842.56.100, 19'' 42U, 800×800×2000 мм, H сериясы, қара, алдыңғы есік жоғары тығыздықтағы перфорациямен, артқы екі створкалы перфорирленген есік, 4 бөліктен тұрады |
| Серия | H |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6902410253028 |
- Бағасы: 400 842 ₸


