


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gamemax GP 750B Bronze White GAMEMAX GP 750W ақ 80+ қола ультра тұрақты қуат көзі, қос DC-DC басқаруы, интеллектуалды желдеткіші және жоғары жылу диссипациясы бар. Қос басқарылатын тұрақты және тұрақты ток тізбегі: 3,3В/5В фазалық ығысуы 180 градусқа ие, бұл +12В кіріс кернеуіне әсерді азайтады және шудың толқындарын азайтады, кернеудің ±2% тұрақтылығы мен дәлдігін арттырады. Тайваньдық премиум конденсаторлар: жоғары сапалы TEAPO конденсаторлары сенімді, толық жүктеме өнімділігін және тұрақты қуат көзін қамтамасыз ету үшін пайдаланылады. Температураны интеллектуалды реттейтін желдеткіш, 14 см: қуат тиімділігі мен төмен шу арасындағы тепе-теңдікті қамтамасыз ете отырып, желдеткіштің жылдамдығын жүктеме функциясы ретінде автоматты түрде реттейді. Үстіңгі жағы SMD схемасы бар екі жақты баспа схемасы: компоненттердің бір жақты конструкциясы (төменгі компоненттері жоқ) өндірістің тұрақтылығы мен дәлдігін жақсартады. Жақсартылған жылу диссипациясы: алюминий профилі және оңтайландырылған кристалды жылу диссипациясының дизайны тиімді салқындату мен тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2126-0750R0024 |
| Қауіпсіздік | AFC/OCP/OPP/OTP/OVP/SCP/SIP/UVP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 2.4 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Шығу қуаты | 750 Вт |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 150х160х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 14 см |
| ТҮК коды | 0200286732019 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 158990913 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 7 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Gamemax GP 750b қола ақ қуат көзі |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.00768 |
| Толық атауы (қаз) | Қуат көзі, Gamemax, GP 750B WH, 2126-0750R0024, 750W, ATX, ATX, 14см желдеткіш, 20+4 pin, 4*PCI-E 6+2 pin, 7*SATA, 3*Molex, 16*4+4 pin, 150*160*86mm мм, ақ |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Bronze |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6931858720434 |
- Бағасы: 39 180 ₸


