


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gamemax GX PRO 1050G Gold White қуат көзі GX PRO 1050G White 80 Plus Gold модульдік қуат көзі: ATX3.1 қолдауы, дыбыссыз салқындату және ең жоғары сенімділік 80 Plus Gold тиімділігі және дыбыссыз жұмыс: APFC+LLC+DC-DC конструкциясының арқасында әдеттегі жүктемелерде 90% тиімділік, осылайша энергия шығыны мен шуды азайтады. Премиум төзімділік пен сенімділік: 105°C температураға есептелген жапондық конденсаторлардан және ұзақ мерзімді тұрақтылық пен өнімділікті қамтамасыз ететін қатты күйдегі конденсаторлардан жасалған. ATX3.1 және PCIe5.1 қолдауы: RTX 40/50 графикалық процессорларымен толық үйлесімділікті және қуатты тиімді жеткізуді қамтамасыз ететін өзінің 12V-2x6 қосқышы бар. Жетілдірілген температураны басқару: Температураны интеллектуалды басқаруы бар 13,5 см FDB желдеткіші дыбыссыз салқындатуды және оңтайлы жылуды таратуды қамтамасыз етеді. Модульдік конструкция және сенімді қорғаныс: Екі сатылы электромагниттік кедергілерді сүзгілеу және NTC термисторы бар толық модульдік конструкция кернеудің жоғарылауынан қорғайды, ал алтын жалатылған кабельдер жоғары өткізгіштікпен сенімді қосылымдарды қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gamemax |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2121-1050B0030 |
| Қауіпсіздік | AFC/OCP/OPP/OTP/OVP/SCP/SIP/UVP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 4.667 |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Шығу қуаты | 1050 Вт |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 150х160х86 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 13,5 см |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 158677826 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 10 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 1050 Вт |
| Жаңа | Жоқ |
| Көлем | 0.014654687 |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Gold |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX 3.1 |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6931858767675 |
- Бағасы: 82 714 ₸


