
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Процессор (CPU) AMD Ryzen 7 9850X3D 120W AM5
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | AMD |
| Процессор тобы | Ryzen 7 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 120W |
| Артикул | 100-000001973 |
| Негізгі тактілік жиілік | 4,7 гГц |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 0.05 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Интеграцияланған графика | Radeon™ Graphics |
| ТҮК коды | 0200315303470 |
| СЭҚ ТН коды | 8542319090 |
| Ағындар саны | 16 |
| Ядролар саны | 8 |
| Қысқаша атауы (қаз) | Процессор (CPU) AMD Ryzen 7 9850X3D 120W AM5 |
| Қуаты (Вт) | 750 Вт |
| Жаңа | Иә |
| Көлем | 0.000042667 |
| Процессордың генерациясы (ядро) | Granite Ridge |
| Толық атауы (қаз) | Процессор, AMD, AM5 Ryzen 7 9850X3D, oem, 8M L2 + 96M L3, 5.6 GHz, 8/16 Core, 120 Вт, Radeon™ Graphics |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Розетка | AM5 |
| Штрих-код | 2000000881492 |
- Бағасы: 269 558 ₸


