Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балаларға арналған үрлемелі бассейн Rectangular 166 x 100 x 28 см, INTEX, 57403NP, Винил, 90л., 2+, Үрлемелі еден, Көк және ақ, Түрлі-түсті қорап Үрлемелі бассейн Intex 57403 үрлемелі түбі 166х100х28см тікбұрышты. Бассейн 2 жастан асқан балаларға арналған. Бассейн берік винилден жасалған, үрлемелі түбі бар. Ыңғайлылығы мен тасымалдаудың қарапайымдылығына байланысты бассейнді саяхат кезінде өзіңізбен бірге ала аласыз. Балалар бұл бассейнде жайлы үй ваннасынан гөрі өздерін жақсы сезінеді. Материал: жоғары сапалы винил Материалдың қалыңдығы: 0.3 мм Ауа камераларының саны: 2 Ұсынылатын жас: 2 жастан бастап Түбі: үрлемелі, 0.3 мм Өлшемі: 166 x 100 см Бүйірлерінің биіктігі: 28 см Бассейн көлемі: 90 л Толық жабдық Үрлеуге арналған клапан: силикон; Жөндеу жинағы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intex |
| Биіктігі | 28 см |
| Ұзындығы | 166 см |
| Ені | 100 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 57403NP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 1.488 |
| Кепілдік | 1 ай |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Көлем | 0.00491744 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6941057454030 |
- Бағасы: 5 707 ₸


