


Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Балаларға арналған үрлемелі ойын бассейні Rainbow Ring 297 x 193 см, INTEX, 57453NP, Винил, 175+206л., 2+, Үрлемелі сырғанақ, су бүріккіш, Ойынға арналған жиналмалы құрсаулар, су төгетін клапан, Максималды жүктеме 81 кг, Көк, Түрлі-түсті қорап "Радуга" үрлемелі ойын орталығы сырғанақпен- бұл екі бассейні, сырғанағы және түрлі-түсті пластик шарлары бар балалар ойын кешені. Үрлемелі сырғанақтың негізінде баланың қауіпсіз жерге қонуы үшін жұмсақ үрлемелі төсем бар. Ойын орталығына бақша шлангісін бекітуге болады, ал сырғанақтың үстіндегі үрлемелі арка сарқырамаға айналады. Шағын бассейнді пластикалық шарлары бар құрғақ бассейн сияқты пайдалануға болады.Жиынтықта диаметрі 8 см түрлі-түсті пластик шарлар және 4 үрлемелі сақина бар. Материал: жоғары сапалы винил 0,3 мм Ұсынылатын жас: 2 жастан бастап Түбі: үрленбейтін Өлшемі: 297 х 193 см Биіктігі: 135 см Борт биіктігі: 14+20 см Бассейн көлемі: 175+206 л. Максималды жүктеме 81 кг Жинақтау Әртүрлі ойыншықтар (жиналмалы құрсаулар, шарлар); Алмалы-салмалы сырғыма; Жаңбырлатқыш; Үрлеуге арналған клапан: силиконды; Суды төгуге арналған клапан: бар; Жөндеу жинағы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intex |
| Ұзындығы | 297 см |
| Түсі | Көгілдір |
| Ені | 193 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 57453NP |
| Қайырымдылық | N |
| Салмақ | 7.805 |
| Биіктігі | 14+20 см |
| Кепілдік | 1 ай |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Көлем | 0.03063 |
| Бағасы төмендетілді | Иә |
| Құрамы | Пластик |
| Штрих-код | 6941057402499 |
- Бағасы: 29 925 ₸


